Dobrý vstup do finálové skupiny U13

14.01.2017 20:29

SK Renocar Podolí : BBK Blansko 61 : 63 (29 : 35)

začátek utkání ve složení Ševčík, Berka, Křížová, Svěráková a Zouhar nám vyšel a I.čtvrtinu jsme vyhráli 14:6. Druhá pětka Nečas, Jelínek, Ježek, Streitová a Kučerová navýšila rozdíl ve II. čtvrtině až na 15 bodů v náš prospěch, ale vlastními chybami jsme o něj přišli a poločas skončil pro nás jen 35:29. Třetí dějství navyšujeme na rozdíl + 9 bodů. Minutu před koncem utkání vedeme stále o 10 bodů a utkání se zdá být rozhodnuto. Opět vlastními chybami nakonec v dramatickém závěru vyhráváme pouze o dva body. Bodově se prosadili Nečas, Ševčík, Streitová a Jelínek.

SK Renocar Podolí : BBK Blansko 48 : 52 (20 : 24)

tak jako v předešlém utkání vedeme celý zápas, ale minimálním rozdílem. Utkání je charakteristické dobrými a špatnými úseky obou družstev. Opět se bojovalo o vítězství do posledních sekund zápasu. Ale větší vůle po vítězství a štěstí byla opět na naší straně. V tomto utkání zahrála velice dobře Křížová s 12 body a dobře sekundovali Nečas, Streitová, Ševčík a Jelínek.

Obě vítězství na jejich půdě jsou pro nás velice důležitá, protože s Podolím jsme v předchozích dvou sezónách vyhráli pouze jednou doma. Dále u nich hostují dva nejlepší hráči Vysočiny a domácí byli v plné sestavě.  Jelikož hrajeme v chlapecké soutěži U13 jako míšené družstvo s děvčaty, o to cennější jsou obě vítězství.

Trenéři si obou výher našeho družstva velice cení a chválí celé družstvo za jejich dobrý a bojovný výkon.

Rating:

Nečas +24, Křížová + 15, Ševčík +5, Berka +3, Zouhar +1, Svěráková, Streitová 0, Jelínek -1, Kučerová -5, Ježek -9,

Body:

Nečas 26, Streitová 19, Ševčík 18, Křížová, Berka 14, Jelínek 12, Svěráková 10, Ježek 2, Zouhar, Kučerová 0,

Sedlák, Tyleček, Hynek, Špačková nejsou ve statistikých uváděni, protože nenastoupili.

Příští zápasy hrajeme v neděli 29.1.2017 v 9:00 a 11.00 na BŠM Brno, Svornosti 7. Rodiče řidiči hlaste se.