Druhý turnaj přípravek ve Šlapanicích

29.01.2017 17:09

V neděli 29.1.2017 jsme odjeli na druhý turnaj přípravek do Šlapanic.

V prvním zápase jsme nastoupili proti domácím Šlapanicím. Pětka pod vedením Vaška a Matěje čtvrtinu pěkně rozehrála, pomáhal Miki a vedli jsme o 9 bodů. Druhá čtvrtina se trochu tahala, dělaly nám problémy navěšené koše a nedávali jsme. Pak už se urputně bránilo na obou stranách a bodů přibývalo poskrovnu. Zranil se Vašek, ale ostatní bojovali a náskok udrželi.

Šlapanice  :  BBK Blansko

23  :  31 (6:15, 7:6, 6:6, 4:6)

Do druhého zápasu s Vysočinou jsme doslova vlítli a kromě Vaška a Matěje přidal body i Miki. Čtvrtinu jsme vyhráli 18:2. Druhá pětka pokračovala taky úspěšně a náskok do poločasu ještě narostl (28:3). Dostali prostor mladší hráči, které chválíme za bojovnost.

BBK Blansko   :   BK Vysočina

38   :   10 (18:2, 10:1, 8:7, 2:0)

Bodovali: Cápek 18b, Matuška 18b, Jirků 11b, Zezula 8b, Růžička 6b, Fořtík 4b, Kupková 2b, Přichystal 2b.