Dvě těsné prohry s Kyjovem

19.04.2017 10:49

V sobotu 25.3. 2017 jsme odjeli na další utkání do Kyjova.Doma nás soupeř jasně přehrál, teď jsme měli šanci a chuť mu to oplatit. Od začátku to bylo hodně vyrovnané, dobře jsme bránili a v poločase prohrávali o jediný koš.Všichni se snažili, ale bojovali jsme i s nepřízní rozhodování sudí a i když jsme poslední čtvrtinu vyhráli 12:9, na vítězství to nestačilo a prohráli jsme rozdílem jediného bodu.

Výsledek : Jiskra Kyjov  :  BBK Blansko

35  :  34 (7:6, 12:11, 7:5, 9:12)

Body a rating: Cápek 16b  +19, Kraváček 4b +11, Kovář 5b +2, Zvěřina 7b +1, Křelina 0b +1, Hrdlička 0b +1, Matuška 2b -5, Růžička 0b -4, Klimeš 0b -1, Horák 0b -5, Jirků 0b -11, Fořtík 0b 0, Zezula 0b -3, Skácel 0b -4.

Ztráty 49/49, fauly 19/23, úspěšnost střelby 37%

Do druhého zápasu jsme nastoupili se zvednutými hlavami a pokračovali v dobrém nasazení. V poločase jsme vedli 17:14 ! Na větší bodové odskočení jsme ale neměli dost sil, celé utkání bylo hodně vyrovnané a emočně vypjaté, byla to naše první zkušenost. Nakonec jsme opět prohráli tím nejtěsnějším rozdílem.

35  :  34(9:7, 5:10, 12:2, 15:9)

Body a rating: Kovář 19b +16, Kraváček 2b +5, Klimeš 2b +1, Růžička 2b 0, Cápek 3b -1, Hrdlička 0b -1, Horák 0b -1, Jirků 0b 0, Zvěřina 6b -2, Křelina 0b -2, Skásel 0b -3, Fořtík 0b -4, Zezula 0b -5, Matuška 0b -8.

Ztráty 9, fauly 22/17, úspěšnost střelby 47%

Trenéři tato utkání vyhodnotila jako nejlépe odehraná z celé sezony. Nejlépe se bránilo a nasazení bylo velmi vysoké - chválíme!!!