Nová sezóna U11 - doma s JBC Brno

16.10.2016 15:04

Dne 8.10 2016 jsme sehráli první dva zápasy v nové sezóně na domácí palubovce s družstvem JBC Brno. Sílu soupeře jsme si mohli pamatovat z přípravného májového turnaje v Podolí. Nastoupili jsme bez zraněného Filipa Kováře a nemocné Lucky Prachařové, do týmu přibyli noví hráči Petr Zvěřina, Tomáš Hrdlička a David Klimeš.

Úvod utkání byl plný nepřesných přihrávek i střel a první čtvrtinu jsme prohráli 6:10. Druhá pětka byla snad ještě více zaskočená a nesoustředěná a soupeř nám dával laciné koše. V poločase jsme prohrávali velkým rozdílem 13:36. Po přestávce jsme trochu zlepšili bojovnost, ale na obrat to nestačilo. Stále jsme nepřesně přihrávali, špatně se uvolňovali pro míč, nechávali volné soupeře a neprosazovali se ani střelecky - Zvěřina 15 pokusů/2 koše, Kraváček 5 pokusů/1koš.

Výsledek : 31 :71 (6:10, 7:26, 16:24,8:11)

Ztráty 38, úspěšnost střelby 27%

Do druhého utkání jsme vstoupili lépe, možná i proto, že soupeř vyměnil pětky. Chvíli jsme i vedli! Naší špatnou obranou se zaskočený soupeř brzy dotáhl - první čtvrtina 14:16. Druhá pětka si vůbec nedokázala poradit s bráněním Lukáše Haufa (14b) a ten jim sázel body jak brambory do řádků. Prohráli jsme  4:22 a na přestávku šli opět 20b mankem (18:38).  I my jsme vyměnili pětky a 3. čtvrtinu poměrně ustáli 10:11. Další pětka opět povolila  a prohrála 16:30.

Výsledek : 44 :79 (14:16, 4:22, 10:11, 16:30)

Ztráty 17, úspěšnost střelby 33%

Body: Kraváček 14b,Růžička 14b, Cápek 12b, Zvěřina 10b, Matuška 9b, Horák, Hrdlička 4b, Jirků, Klimeš, Fořtík, Přichystal 2b.

Užitečnost hráče : Kraváček 0, Růžička -7, cápek -11, Zvěřina -32, Matuška -7, Horák -15, Hrdlička 0, Jirků -4, Klimeš -7, Fořtík -4, Přichystal -27, Zezula -4, Křelina -7, Skácel a Popelka dostali málo minut, proto nebyli hodnoceni. I tak patří pochvala novým hráčům a gratuluji k prvním košům.

Víme, co můžeme zlepšit, tak hurá na trénink!