Podruhé s JBC Brno v hale Morenda

20.11.2016 19:40

V sobotu 19.11. 2016 jsme jeli do Brna na halu Morendu, kde jsme změřili své síly s celkem JBC Brno. Už z prvních zápasů jsme věděli, že je to těžký soupeř, ale máme na to ho pořádně potrápit. První čtvrtinu jsme zahráli téměř vyrovnaně, druhá byla horší a v poločase jsme prohrávali 10:22. Bylo vidět ale zlepšení oproti prvním zápasům, hlavně v obraně. Stále jsme však měli problém s vyhozením, převezením míče na útočnou polovinu. Soupeři byli větší a často nám střely blokovali.

Do druhého zápasu jsme vstoupili ještě s větším nasazením. Lépe jsme bránili a nedovolovali soupeři snadno skórovat. Objevily se i pěkné přihrávky, snížili jsme počet ztrát. I přes velkou snahu jsme prohráli, ale byl vidět pokrok. Celé družstvo chválíme!

Výsledek : BBK Blansko  :  JBC Brno

22   :   59  (6:8,4:14,8:25,4:12)

Ztráty 37, procento úspěšnosti střelby 34%, Fauly 14/2

24   :   44  (6:9, 6:11, 4:6, 8:18)

Ztráty 24, procento úspěšnosti střelby  31%, fauly  24/4 - je tady vidět značný rozdíl, byli jsme o hlavu až dvě menší a rozhodčí podle mého pohledu nerozhodovali spravedlivě. to nás ale neodradilo.

Body: Kraváček 8b, Cápek 6b, Hrdlička 6b, Matuška 6b, Růžička 6b, Zvěřina 6b, Horák 4b, Jirků 2b, Klimeš 2b