V Kohoutovicích jsme na Kohouty nestačili

06.04.2017 20:57

V sobotu 25.2. jsme odjeli odehrát další dva zápasy do Kohoutovic. Těšili jsme se na snadná vítězství, ale narazili jsme. Kohouti nás zaskočili hned v první čtvrtině. Dávali nám koš za košem, špatně jsme bránili, faulovali a soupeř naše chyby trestal. Prohráli jsme 13:2. Vaškova pětka se snažila manko smazat, i tak jsme v poločase prohrávali  21:12. Druhá půlka byla vyrovnanější, ale ztrátu jsme nedohnali. První zápas jsme prohráli udiveně o 12 bodů.

Výsledek : Basket Kohouti  :  BBK Blansko

42  :  30 (13:2,8:10,14:14, 7:4)

Body a rating:Cápek 4b +9, Zvěřina 11b +1, Růžička 6b +1, Hrdlička 0b +2, Kraváček 4b -5, Klimeš 3b -5, Kovář 2b -8, Matuška 0b -1, Zezula 0b -4, Prachařová 0b -3, Skácel 0b -3, Přichystal 0b -7

Do druhého zápasu jsme vstoupili podstatně lépe a čtvrtiny byly vyrovnanější.V poločase jsme prohrávali pouze o 2 koše, ale na výhru jsme nedosáhli.

Výsledek :  Basket Kohouti  :  BBK Blansko

35  :  29 (10:8, 10:8, 8:6, 7:7)

Body a rating : Cápek 2b +6, Růžička 2b 0, Kraváček 4b 0, Kovář 7b -3, Klimeš 3b -4, Matuška 5b -6, Hrdlička 0b -7, Zvěřina 4b -9, Zezula 0b -3, Přichystal 2b -13, Prachařová 0b 0, Skácel 0b 0