Další dvě vítězství se Sokolem Šlapanice

21.02.2016 08:11

Výsledky obou utkání byly rozhodnuty během prvních poločasů. V druhých dějstvích byla nejdůležitější koncentrace našich hráčů na zápas. Tým vyhrál obě utkání výrazným rozdílem a zaslouží si pochvalu. Dařil se nám rychlý přechod na útočnou půli a následné přečíslení jsme přihrávkami jednoduše zakončovali. Obdržených 39 a 44 bodů svědčí o dobré obraně. Nakonec jsme byli úspěšní i v proměňování trestných hodů. Chválíme.

BBK Blansko : Sokol Šlapanice 94 : 39 (55 : 20)

BBK Blansko : Sokol Šlapanice 85 : 44 (41 : 21)

Rating:

Křížová +40, Streitová 39, Berka +28, Svěráková +21, Nečas 20, Ježek +11, Dymáček +7, Pavloňová, Ševčík, Jelínek +1, Sedlák 0, Kavín -1, Tyleček -4, Špačková -5

Body:

Streitová 41, Křížová 26, Svěráková 25, Nečas, Berka 22, Ježek 18, Ševčík 9, Jelínek 6, Dymáček 4, Pavloňová, Špačková, Tyleček 2, Sedlák, Kavín 0.

Zuzka Křížová - hrála velice dobře, rating ji rostl 12 získanými míči, 9 asistencemi zakončujících spoluhráčů. Spolehlivě bránila.

Jana - její bodové konto rostlo dobrým uvolňením bez míče a následně výborným zakončením na koš. Výborné TH 9/7 tj. 78 %.

Pavlík - dobrý doskok v obraně, výborné herní nasazení. Někdy unáhlená a nepřipravená střelba ze střední vzdálenosti.

Kuba - dobrý obraný doskok, zlepšit útočný doskok. Tentokrát velice dobře asistoval u zakončení spoluhráčů a dále úspěšně bodoval. Někdy zbytečně komplikovaně.

Adéla - zlepšit % střelby z krátké vzdálenosti, v obraně musí vypichovat míče vnější rukou. Vnitřní rukou pískají sudí faul. Jinak slušný výkon.

Zbyněk - konečně se dostal do herní pohody. Byla vidět zdravá agresivita v obraně i v ůtoku. Dobré střídání herní rychlosti.

Míša  - dobrá obrana, získával míče. Má na to být platnějším hráčem.

Vojta - musí se snažit zakončovat co nejblíže ke koši otevřenými střelami.

Šimon - mírné zlepšení v útoku, vázne však obrana a obranný doskok.

Ondra - bohužel trvá špatné a pozdní vyhodnocení herních situací. Malé zlepšení v útoku.

Markéta, Zuzka Pavloňová, Kuba Sedlák, Max - minutáž dostávají. Ale bohužel na delší herní projev na hřišti zatím nemají.