Doma s BK Vysočinou

15.11.2016 08:52

Dne 22.10. jsme odehráli další dvě mistrovská utkání s celkem BK Vysočina na domácí palubovce. Soupeř z Jihlavy je dlouhodobě na špici tabulky, má širokou základnu chlapců, tak jsme tušili nelehké souboje.

Do prvního utkání jsme vstoupili nekoncentrovaně, chyby se kupily  a první čtvrtinu jsme prohráli vysoko 2:46. Druhá pětka lépe bránila, ale i tak prohrála 4:16. Do druhého poločasu jsme bohužel nevstoupili lépe a prohráli 0:44. Druhá pětka sehrála takřka vyrovnanou čtvrtinu 9:13.

Výsledek : BBK Blansko  :  BK Vysočina

15 :116 (2:43, 4:16, 0:44, 9:13)

Ztráty : 63 , úspěšnost střelby 33% , fauly 19/17

Druhé utkání jsme rozehráli malinko lépe, ale pořád jsme se špatně uvolňovali pro míč, ztráceli míče v driblinku a na koši jakoby byl poklop, ne a ne se trefit (Matuška 6/1). Soupeři byli rychlejší a my je nestíhali ubránit, předčili nás také na doskoku a dávali koš za košem.

Výsledek : BBK Blansko : BK Vysočina

6  :  84 (1:24, 2:22, 1:17, 2:21)

Ztráty : 48, úspěšnost střelby 18%, fauly 14/12

Body: Zvěřina 5b, Růžička 4b, Horák 3b, Matuška 3b,Cápek 2b, Kraváček 2b, Hrdlička 1b.

Na tréninku se musíme zaměřit na uvolňování se pro míč, přihrávky a obranu. Čeká nás opět těžký soupeř Ve Žďáře nad Sázavou.