Dvě prohry doma s Jiskrou Kyjov

17.02.2017 12:25

V sobotu 11.2. jsme se těšili na soupeře z Kyjova. V minulé sezóně jsme na turnaji s družstvem Kyjova prohráli o jediný bod a tak se dala čekat vyrovnaná utkání. Filipova pětka si vedla dobře a vyhrála 14:7. Druhá pětka se však celou čtvrtinu "hledala" a Vašek byl na bránění i útočení takřka sám. Po poločase (22:25) soupeř přitvrdil v obraně a my jsme se s tím nedokázali vyrovnat. Ztráceli jsme míče, nedávali jednoduché koše, přestali bránit a doskakovat ani nezačali.

BBK Blansko  :  Jiskra Kyjov

37  :  75 (14:7, 8:18, 7:33, 8:17)

Nejužitečnější hráč utkání : Václav Cápek  rating +6, 4body, jediný se vracel do obrany v 2. pětce, Filip Kovář -4 , 10bodů, nejlepší obrana v 1. pětce

Horák -6 4b, Křelina -2, 2b, Matuška -7, 8b, Kraváček -10 4b, Jirků -7 0b, Hrdlička -6 0b, Zvěřina -11 5b, Přichystal-10 0b, Fořtík -9 0b, Klimeš -13 0b, Skácel -3 0b, Popelka T. -4 0b.

Ztráty 37/23, Fauly 23/14, úspěšnost střelby 31%, pouze 13 doskoků!

V druhém zápase byla vidět snaha, občas pěkná akce, ale pořád jsme dělali spoustu chyb, z kterých soupeř těžil a zaslouženě vyhrál. Dále se projevilo malé nasazení v tréninku, které doufám v dalším trénování zlepšíme.

47  :  69 (13:15, 7:19, 9:12, 19:23)

Nejužitečnější hráč utkání : Václav Cápek rating +17 11bodů, Filip Kovář  +2 8bodů

Horák -1 2b, Zvěřina -5 12b, Křelina -5 0b, Skácel -5 0b, Hrdlička -7 3b, Fořtík -2 2b, Přichystal -7 0b, Klimeš -10,7b, Kraváček -9 0b, Popelka -4 0b, Matuška 2b, nedohrál pro zranění.