Dvě výhry U12 v Kyjově

12.02.2016 21:01

Postoupili jsme do finálové skupiny U12 o přeborníka Jihomoravského kraje. TJ Jiskra Kyjov v základní skupině skončila na prvním místě bez porážky. Až naše družstvo je donutilo okusit  2x hořkost porážky. V každých čtvrtinách prvního zápasu jsme navyšovali postupně skóre až na celkový rozdíl 20 bodů. Naše dobrá obrana svědčí o pouze 33 bodů daných domácím družstvem. V druhém zápase byl vývoj utkání podobný. Zlepšila se nám střelecká úspěšnost a hlavně v TH jsme měli velice dobrou úspěšnost 88%. Opět jsme dobře bránili. Chyběl nám pouze větší tlak na soupeřova hráče s míčem. Velice důležitá dvě vítězství na půdě soupeře. Chválíme celé družstvo.

 

TJ JIskra Kyjov : BBK Blansko 33 : 53 (19 : 36)

TJ JIskra Kyjov : BBK Blansko 45 : 63 (21 : 37)

 

Rating:

Křížová +27, Nečas +25, Svěráková, Tyleček, Ševčík +7, Kučerová +2, Pavloňová -1, Špačková, Streitová -3, Dymáček, Sedlák -4, Ježek -9, Zouhar -12,

Body:

Křížová 36, Nečas 21, Svěráková 16, Ševčík, Streitová 14, Ježek 10, Tyleček 5, Kučerová, Zouhar, Pavloňová, Dymáček, Špačková, Sedlák 0.

 

Zuzka - velice dobrý a trpělivý výkon v obraně. V útoku zlepšené procento sřelby. Plnila roli dobré rozehrávačky. Chválíme.

Kuba  - jeho výkon je založen na dobrém doskoku, obraně, získaných míčích. Bodově se prosadil více tentokrát až v druhém zápase.

Adéla - vyrovnaný a dobrý výkon. Lepší v druhém zápase.

Ondra - podstatně zlepšený herní výkon. Bodoval, neztrácel míče a byl velice platným hráčem družstva. Přejeme, aby to Ondrovi vydrželo.

Zbyněk - stále zaostává za svými možnostmi. Chybí změny rychlosti. Jinak má své dobré zastoupení v družstvu a snaha se nedá upřít.

Jana - tentokrát slabší výkon oproti předchozím zápasům.

Vojta - ubránil svého hráče a bodově přispěl k výhře. Chválíme.

Monika - pokračuje ve spolehlivých výkonech, hlavně v obraně.

Míša - nepokračoval v předchozích dobrých výkonech z předešlých zápasů. Trenéři však ví, že na minulý dobrý výkon se opět rozpomene.

Tadeáš, Markéta, Zuzka Pavloňová - dostali příležitost, ale neměli dostatek herních zásahů k hodnocení.

 

V sobotu 20.2.2016 v 9:00 a 11:00 hostíme Šlapanice. Vítame naše příznivce.

Zezula.