Přátelské utkání s BK Blansko

04.05.2016 08:51

Dne 21.4. 2016 jsme v rámci tréninku sehráli přátelské utkání s děvčaty BK Blansko v hale na Údolní ulici. Z našeho oddílu si zahrálo 16 hráček a hráčů, svou premiéru na hřišti zažil Vítek Skácel a po delší odmlce si opět zahrála i Evička Klímová. Svůj první koš ze hry zaznamenal Tomáš Popelka, gratulujeme!

Do zápasu jsme nastoupili bojovně, s odhodláním vyhrát. Dobrá obrana nedávala holkám moc šancí na skórování. Po 1. čtvrtině jsme vedli 13:2. S prostřídáním a radostí, že vedem pozornost polevila a 2. čtvrtka skončila 6:2., 3.čtvrtinu jsme vyhráli 8:4. V poslední části zápasu se holky "schovaly do bedny" a my se z dálky trefili jen jednou z mnoha pokusů (4.čt.2:0). I tak to na vítězství stačilo.

Výsledek 29: 8 (19:4)

Body: Cápek 10b,Kovář, Růžička, Matuška 4b, Hynek 3b, Popelka, Přichystal 2b.