Sezóna U12 zakončena dvěma porážkami

18.04.2016 13:13

Ve Šlapanicích jsme jsme byli zakončeni domácím družstvem a poslední zápasy sezóny prohráli. Naše družstvo se nevyrovnalo s neúčastí nemocného Kuby Nečase a Zuzky Křížové. V prvním zápase jsme prohráli III. čtvrtinu 0:19 a ztratili tak i celý zápas. V druhém utkání zlepšená obrana nepomohla. V závěru utkání nám chyběla kondice, neproměnili jsme tři vyložené šance a opět prohráli, tentokrát o 3 body. Hráči Streitová, Ševčík, Dymáček, Ježek, Jelínek nesplnili naše očekávání. Požadavky splnil pouze Pavlík Berka. Byl oba zápasy vyhodnocen jako nejlepší hráč. Byl ale svým dobrým výkonem zcela osamocen. Ostatní hráči bohužel na takové zápasy nemají zatím výkonnost. Na pořadě je ale otázka? Má pouze chlapecké družstvo výkonnost účastnit se kvalitního ostravského turnaje? Nebudou vysoké porážky kontraproduktivní pro hráče i trenéry?

 

Sokol Šlapanice : BBK Blansko 57 :49 (22 : 26)

Sokol Šlapanice : BBK Blansko 49 :46 (18 : 27)

 

Rating:

Berka +37, Svěráková +9, Špačková +7, Zouhar, Adéla Ondrová +2, Kavín 0, Sedlák -1, Pavloňová -4, Daniela Ondrová -5, Ondra Ševčík -7, Streitová -8, Dymáček -9, Jelínek -11,  Ježek -16.

Body:

Berka 37, Svěráková 16, Ondra Ševčík, Streitová 12, Ježek 6, Špačková 4, Zouhar, Dymáček, Jelínek, A. Ondrová 2, Sedlák, Pavloňová, D. Ondrová, Kavín 0.

 

Pavel - velice dobrý výkon zasluhující velkou pochvalu.

Jana - chyběla změna směru a rychlosti. Zůstala za svými možnostmi. Chybí dlouhodobě kondice. Ve srovnání s ostaními chlapeckými spoluhráči známka dobrá.

Adéla Svěráková - první zápas velice dobrý, druhý střelecká impotence. ve směru ke koši neumí obejít hráče.

 

Ondra - první zápas velice špatný v útoku a hlavně v obraně (rating -15). V druhém podstatné zlepšení. Takovou hru musí realizovat v každém zápase.

Míša, Zbyněk, Šimon- hráči na kterých bychom již měli stavět zcela zklamali - známka nedostatečná.

Tadeáš - plnil úkoly svěřené trenéry. V budoucnu bude přínosem.

Kuba Sedlák, Max - stále čekáme na lepší výkony.

Markéta, Adéla, Daniela Ondrová, Zuzka na rychlé kluky bohužel nestačili.