Turnaj U10 doma

08.02.2016 09:28

Dne 6.2. jsme odehráli 2. turnaj přípravek na domácí palubovce. Prvním soupeřem bylo družstvo Sam Bšm Brno. Utkání bylo rychlé, "běhavé" a chvíli nám trvalo, než jsme se zorientovali a našli své protihráče na obranu. V útoku byl aktivní Filip s Irenkou a Dalíkem, Michal se trochu schovával. Po první čtvrtině jsme prohrávali 6  : 12. Druhá pětka se taky chvíli rozkoukávala, ale pak zlepšila obranu a v útoku si víc přihrávala. Hru dirigoval Vašek, pomáhal mu Matěj Matuška a uhráli druhou čtvrtinu 9:10. Po poločase jsme zjistili, že není čeho se bát a do hry se zapojilo víc hráčů. Soupeř nás sice přehrával basketbalově i velikostně ale nám se nedala upřít snaha, bojovnost a nasazení. Všechny chválíme a Vaška ještě zvlášť za hru pro tým a trpělivé přihrávání mladším spoluhráčům. Však oni dorostou!

Výsledek BBK Blansko : Bšm Brno

23 : 47 (6:12, 9:10, 6:13, 2:12)

Body: Cápek 9b, Kovář, Horák 4b, Novotná, Matuška, Růžička 2b.

V druhém zápase jsme nastoupili proti hráčům z Kyjova. Chtěli jsme vyhrát a bylo to vidět! Zlepšili jsme obranu, zrychlili útok a do hry se zapojilo celé družstvo.Byly vidět pěkné akce ale taky chyby, na kterých zapracujeme na tréninku. Chválíme za velké nasazení a bojovnost. Na tomto turnaji jsme celkem zaslouženě skončili na 2. místě. Nejužitečnějším hráčem družstva byl vyhlášen Václav Cápek. Gratulujeme!

Výsledek BBK Blansko : Jiskra Kyjov

49 : 18 (10:8,14:2, 13:6, 12:2)

Body: Cápek 16b,Kovář 12b, Matuška 10b,Horák, Růžička 4b, Novotná 3b, Jirků Mikuláš 2b.

Další turnaj se odehraje V Kyjově v březnu.