U12: Poslední zápasy sezóny 2014/2015

29.03.2015 08:58

Tuto sobotu 28.3.2015 zakončilo družstvo U12 dvěma výhrami sezónu. S Kyjovem jsme hráli o 5-6 místo v Jihomoravském kraji. Ve vzájemných zápasech t

řemi výhrami a jednou prohrou vybojovalo družstvo celkově 5. místo.  Vzhledem k tomu, že na soutěž U12 jsme měli pouze čtyři hráče  Brandejského, Šmerdovou, Malíka a Matuškovou, vypomáhali pravidelně hráči a hráčky z kategorie U11. Díky jim se soutěž U12 slušně odehrála.

První starší pětka ve složení (Adéla Šmerdová., Ondra, Martin, Pavlík, Max, Alex, Lucka) sehrála 2. čtvrtiny prvního zápasu s celkovým skórem 28:25, druhá mladší (Kuba, Zuzka, Zbyněk, Jana, Míša, Adéla S., Vojta) hrála podstatně lépe 16 minut v poměru 39:7.

Martin byl sice třetím nejlepším střelcem po Kubovi a Zuzce, potřeboval však ke vstřeleným bodům hodně pokusů, ztrácel zbytečně míče, velice špatná byla jeho obrana, takže skončil s užitečností pro družstvo na posledním místě.

Bohužel i v druhém zápase hrála zase hůře první starší pětka a dokonce celkově prohrála 2. čtvrtiny 26: 27. Druhá pětka vyhrála opět 2. čtvrtiny poměrem 40:18.

Takže výsledky obou dvou utkání byly zásluhou mladších hráčů. Bylo to lepší obranou a rychlejším přechodem na útočnou polovinu soupeře. % TH bylo bohužel hluboko pod 50 %. Sice řídce, ale objevilo se několik pěkných akcí "hoď a běž" i pár rychlých protiútoků. Chválíme.

BBK Blansko : TJ Jiskra Kyjov 67 : 32 (29 : 7)

BBK Blansko : TJ Jiskra Kyjov 66 : 45 (31 : 14)