04.10.2015 09:14

S tradičním rivalem BŠM Brno byla úspěšně zahájena sezóna U12.

BBK Blansko : SAM BŠM Brno 58 : 38 (32 : 24)

BBK Blansko : SAM BŠM Brno 56 : 29 (36 : 18)

Úvod utkání patřil hostům a první čtvrtinu vyhráli 10:18. Druhá pětka nepříznivý  vývoj otočila a šli jsme v poločase do vedení 32:24. Třetí dějství bylo opět vyrovnané a v poslední čtvrtině hráči navýšili rozdíl na konečných 20 bodů. V druhé pětce zahrál velice dobře v útoku i obraně Pavlík (nejlepší hráč utkání našeho družstva). Velice dobře mu sekundovala Adéla Svěráková a Jana Streitová. Jejich dobrý výkon měl rozhodující vliv na celkové vítězství.

V druhém utkání si už naše první pětka dobrou obranou se soupeřem poradila a druhá pětka postupně zvyšovala náskok na celkový rozdíl 27 bodů. Dařil se nám rychlý přechod do protiútoku, herní systém "hoď a běž" a celkem dobře jsme bránili. Herní příležitost nakonec dostali všichni hráči. Nejlepší hráč tohoto utkání byla Jana Streitová.

Chválíme celé družstvo za velice důležitá vítězství.