3 turnaj U12 ve Vyškově: 1 : 1

03.12.2018 14:32

Na dvojzápas do Vyškova jsme jeli oslabeni o nemocného Cápka, Zezuly a zraněné hráče Kraváčka a Zemana nastupující v základních pětkách. Dostali však větší herní minutáž hráči z druhé pětky a dobře ji využili.

BK Vyškov : BBK Blansko 41 : 60 (18 : 33)

Zápas jsme rozhodli dobrou hrou v II. čtvrtině skórem 19:4 v náš prospěch. Ostatní čtvrtiny byly velice vyrovnané. Zahráli velice dobře Růžička, Matuška, Fořtík, Jirků a Horák. Poslední dva jmenovaní asistovali při finálním zakončení spoluhráčů dobrými přihrávkami. Mile překvapil i Langr.

Skokani Brno : BBK Blansko 49 : 33 (23 : 25)

Druhý zápas byl velice vyrovnaný během tří čtvrtin zápasu a s nástupem do IV. čtvrtiny jsme prohrávali o 2 body 33:31. V ní jsme dali pouze koš a soupeř bodů 16. Zápasy za sebou nás fyzicky vyčerpali a bylo to znát v závěru zápasu. Odpadli jsme fyzicky, nedařil se nám útok a následně rezignovali v obraně. Dlouzí hráči se pod košem neprosadili.